Od początku działalności konfekcjonujemy silikon i inne masy uszczelniające w opakowania 60 ml oraz w kartusze 300ml dla potrzeb własnych i naszych odbiorców. W ciągłej sprzedaży posiadamy silikony uniwersalne w op. 60 ml bezbarwne, białe, czarne, szare i brązowe oraz silikon wysokotemperaturowy czerwony.

     

Renowator do fug białych to idealna propozycja dla tych, którzy chcą błyskawicznie odnowić stare i poszarzałe fugi bez zbytniego wysiłku. Opakowanie 110 ml. Opakowanie zbiorcze 40 szt.

Biała emalia zaprawkowa do napraw drobnych ubytków w powierzchniach emaliowanych wanien i brodzików, a także lodówek piecyków itp. Wewnątrz opakowania pędzelek do nanoszenia emalii. Zawiera ok 15 g produktu.

Impregnat do fug służy do zabezpieczenia nowych fug przed działaniem wilgoci kapilarnej. Ze względu na skomplikowaną budowę chemiczną związku wymaga sprawdzenia na niewidocznym fragmencie fugi oddziaływania z barwnikami fugi! Opakowanie 110 ml. Opakowanie zbiorcze 36 szt.

 
 

strona główna   -   kontakt   -   produkty chemii budowlanej   -   siatki i gąbki ścierna   -   taśmy uszczelniające   -   4x4